Akaryakıt alımlarınızı uzun dönem uygun şartlarda yapabiliyor musunuz?

HEMEN TEKLİF ALIN

Opet Sakarya Dinlenme Tesisleri

İstanbul-Eskişehir güzergahı karayolu üzerinde otoban çıkışı ilk Opet Benzin İstasyonudur. İstasyonumuz bünyesinde yemek restoranı, tatlıcı, yıkama, market ve yönetim ofisleri bulunmaktadır. 4 dönüme yakın büyüklükte olan tesisimiz 2009 yılından bu yana bünyemizde bulunmakta ve hizmetine başarıyla devam etmektedir.

İstasyonumuz stratejik konumu itibariyle İstanbul’dan Eskişehir, Antalya, Bilecik gibi şehirlere gidiş noktasında yer almakta ve büyük araç, küçük araç müşterilerine hizmet vermektedir.

Lukoil Sakarya Tesisleri

2008 yılında satın aldığımız tesis ilk günden bu yana ruhsatlı ve lisanslı bir şekilde satışını sürdürmektedir. Sakarya’da D-100 karayolu bölge emniyet yanında bulunan tesisimiz son teknolojiyle donatılmış ve en iyi şekilde tasarlanmıştır. Toptan satışlarımız için de dağıtım noktası gören tesisisimizin aylık cirosu 6.200.000 TL dolaylarındadır.

İstasyon içerisinde market, yıkama, yönetim ofisleri bulunmaktadır.

İstasyonumuz bulunduğu konum itibariyle İstanbul’dan Anadolu’ya veya Anadolu’dan İstanbul’a yapılan tüm taşımacılık işlerinde akaryakıt tedariği için uygun bir nokta görevi görmektedir. Stratejik konumu ve uzman kadrosuyla Lukoil Sakarya Erenler şubemiz 10 yıla yakın bir süredir müşterilerine hizmet vermektedir.

İstasyonumuz bünyesinde bulunan market en temiz ve en etkili biçimde yönetilmektedir.

Şirket Merkezi

Ankara Çukurambar, Ankara Ticaret Merkezi’nde bulunan şirket merkezinde yönetim kadromuz yer almaktadır. Operasyonların merkezi olan ofisimizde finans, muhasebe, operasyon, insan kaynakları ve idari işler yöneticileri yer almaktadır.

services-tabs-139154408

Marmara Bölge Müdürlüğü

Marmara Bölgesi’den yer alan akaryakıt operasyonlarımız uzman kadromuz tarafından Marmara Bölge Müdürlüğü’nden takip edilmektedir. Müdürlükte 2 yönetim ofisi ve idari işler bulunmaktadır.

İstanbul Bölge Müdürlüğü

İstanbul bölgesi satışlarımızı ve operasyonlarımızı İstanbul Bölge Müdürlüğü’nden yönetmekteyiz.

Hemen Teklif Alın

Aylık akaryakıt tüketiminiz, dağıtım noktalarınız ve dağıtım şeklinizle ilgili görüşelim. Firmamız vadeli satışlarda 1e1 teminatlı çalışmakta, peşin ve kredi kartı satışlarında ise yüksek iskonto yapmaktadır